Кошик
1 відгук
+380674473726
УкраїнаКиївул. Волынская, 57, почтовый индекс 03151

Двері міжкімнатні з дерева

До міжкімнатних дверей, що встановлюються всередині приміщень, застосовуються менш суворі вимоги по вологостійкості, ніж до вхідних. Експлуатація міжкімнатних дверей найчастіше проходить в умовах незначних коливань температур при повній відсутності атмосферних опадів. Міжкімнатні двері не передбачають захист від несанкціонованих проникнень. Естетичне оформлення таких дверей, повинно бути достатньо якісним.

За способом відкривання внутрішні двері можуть бути орними або розсувними. Заповнення дверних прорізів може бути різним: глухі, засклені та ін. За наявності полотен внутрішні двері поділяються на одностулкові і двостулкові. Форма двері може бути прямокутної або мати арочну конструкцію. Панель міжкімнатних дверей може бути гладкою (щитові двері) або заповнюватися фільонками, різними панелями, окантовками, інкрустуватися шпоном, металом чи іншими матеріалами.

Міжкімнатні дерев'яні двері, вироблені в нашій столярної майстерні, за своєю якістю і красою не поступаються дверям, вироблених багатьма закордонними фірмами. При цьому ціни значно нижчі.

Конструктивні особливості сучасних дерев'яних дверей при всьому цьому розмаїтті мають спільні ознаки. Умовно їх можна розділити на дві групи: щитові і філенчатиє. Такий поділ на групи існує досить тривалий час і добре відомо нашому споживачеві. Відмінною особливістю сучасних дверей є застосування новітніх технологій при їх виготовленні, що накладає відбиток на їх дизайн і експлуатаційні характеристики.

1 2 3