Кошик
1 відгук
+380674473726
УкраїнаКиївул. Волынская, 57, почтовый индекс 03151

Барна стійка

Барна стійка для дому, ресторану, клубу!

Екологічно чисті матеріали, ексклюзивний дизайн, прийнятні ціни!

Професіоналізм і відповідальний підхід. Використання благородних порід дерева і якісної фурнітури. Робота з індивідуальними замовленнями. Найкоротші терміни виготовлення. 12 місяців офіційної гарантії. Вигідні знижки до 25%. Швидка доставка в будь-яку точку України!

Всі пропозиції

Ми раді запропонувати

Елітні сорти деревини, високий рівень фахівців, втілення в життя навіть найсміливіших ідей, облік індивідуальних вимог клієнта — барна стійка з натурального дерева стане гідною прикрасою нічного клубу, кафе або вашого будинку. Барні стійки з дерева Елітні сорти деревини, високий рівень фахівців, втілення в життя навіть найсміливіших ідей, облік індивідуальних вимог клієнта — барна стійка з натурального дерева стане гідною прикрасою нічного клубу, кафе або вашого будинку. В основі виробництва — деревно-стружкова плита вищої категорії. Наша компанія використовує виключно екологічно чиста сировина. Барна стійка з ДСП виглядає так само гідно, як і з натурального дерева, проте, її вартість буде значно нижче. Барні стійки з ДСП В основі виробництва — деревно-стружкова плита вищої категорії. Наша компанія використовує виключно екологічно чиста сировина. Барна стійка з ДСП виглядає так само гідно, як і з натурального дерева, проте, її вартість буде значно нижче. Плити, виготовлені з деревного волокна методом сушіння з подальшим пресуванням, відрізняються зносостійкістю, довговічністю і солідним зовнішнім виглядом. Барні стійки з цього матеріалу виглядають стильно і добротно. Барні стійки з МДФ Плити, виготовлені з деревного волокна методом сушіння з подальшим пресуванням, відрізняються зносостійкістю, довговічністю і солідним зовнішнім виглядом. Барні стійки з цього матеріалу виглядають стильно і добротно.

Красива барна стійка — успіх будь-якого закладу!

Кращі матеріали
При виробництві меблів ми використовуємо екологічно чиста сировина: натуральні деревні породи, а також сучасні матеріали ДСП, МДФ.
Функціональність
Всі вироби відрізняються практичністю. Є можливість зручно і в той же час красиво розмістити посуд, келихи, спиртне, соки та інші барні атрибути.
Сучасний дизайн
У нашій команді працюють одні з кращих дизайнерів. Ми завжди в курсі останніх тенденцій. При проектуванні і виробництві стійок враховуються всі побажання клієнта.
Прийнятна ціна
У нас власна потужна матеріально-технічна база, сировина ми завозимо безпосередньо від виробників, а продаємо продукцію онлайн. Тому наша цінова політика відрізняється лояльністю.

Стати клієнтом

«Столярна майстерня СТИЛЬ» — професіонали своєї справи!

1
Більше 15 років досвіду роботи, штат кваліфікованих фахівців.
2
Виготовлення сходів, вікон, дверей, паркету, альтанок, кухонь і т. д.
3
Обов'язкове гарантійний супровід строком на 12 місяців.
4
Спецпропозиції та система знижок в залежності від обсягу замовлення.
5
Індивідуальний підхід до замовника на всіх етапах співпраці.
6
Максимально короткі терміни виконання заявок, швидка доставка.

Співпрацювати!

Наша мета — задоволені клієнти!

Входить заявка на сайті або за телефоном
Виїзд замірника і прорахунок вартості замовлення
Підготовка і підписання договору, аванс 70%
Виготовлення продукції, доставка та розрахунок

Якість і краса виробу за прийнятну ціну!

Відповідність ГОСТу, стильний дизайн, розкіш і функціональність!
Наша продукція виготовлена і встановлена в мережі ресторанів «Мафія», барі «Койот», піцерії, кафе, а також в приватних будинках. Звертайтеся! Результат перевершить всі ваші очікування!